založeno 1991
  • Doprava po celé ČR
  • Možnost atypických realizací

Zahradní domek na nářadí Ueli – domek s rovnou střechou

Zahradní domek na nářadí Ueli. Zahradní domek na nářadí Ueli.
Zahradní domek na nářadí Ueli
Zahradní domek na nářadí Ueli s přístřeškem. Zahradní domek na nářadí Ueli s přístřeškem.
Zahradní domek na nářadí Ueli s přístřeškem
Zahradní domek na nářadí Ueli s dvoukřídlými dveřmi. Zahradní domek na nářadí Ueli s přístřeškem.
Zahradní domek na nářadí Ueli s dvoukřídlými dveřmi
Zahradní domek na nářadí Ueli s dvoukřídlými dveřmi a přístřeškem. Zahradní domek na nářadí Ueli s přístřeškem.
Zahradní domek na nářadí Ueli s dvoukřídlými dveřmi a přístřeškem
5 let záruka

Zahradní domky a zahradní chatky jsou vyrobeny ze smrkového, velmi kvalitně opracovaného dřeva.

Technická specifikace zahradního domku Ueli
vnitřní šíře 3,5 – 4,5 m (po 50 cm)
vnitřní hloubka 3 – 3,5 m (po 50 cm)
síla stěny 28 mm
okno verze bez přístřešku – 2 × pevné a 1 × výklopné – 100/34 cm; verze s přístřeškem – 1 × pevné a 1 × výklopné – 100/34 cm
dveře 1 × 85/193 cm
čelní přesah střechy 30 cm
boční přístřešek (volitelný) 165 × 300 – 350 cm (po 50 cm)
naimpregnovaný základový rám ano
střešní krytina dle výběru
materiál smrk

Jako střešní krytinu můžete zvolit PVC fólii Fatrafol, která je určena pro střechy s malým sklonem. Fólie je vyztužena polyesterovou mřížkou. Jako vyrovnávací podklad pod fólii se používá separační skleněné rouno. Součástí dodávky je i oplechování konců střechy poplastovaným plechem FATRANYL. Oplechování střechy chrání konce střešních prken před zetlením a významně prodlužuje životnost celé střechy. Fólie se kotví pomocí vrutů s podložkou a jednotlivé díly se k sobě přivařují horkovzdušnou pistolí. V ceně fólie je zahrnuta i její pokládka, kterou mohou dělat pouze vyškolení pracovníci.

Všechny výrobky se dodávají v přírodním stavu (nenabarvené). Můžete si od nás zakoupit speciální lazurovací laky (odstíny dle vzorníku) a bezbarvou impregnaci. Základový rám je již u každého výrobku zeleně naimpregnován.

V případě Vašeho zájmu Vám vyrobíme dřevostavbu jiných rozměrů, podle Vašeho přání. Ceny takto upravených dřevostaveb se pak stanoví na základě individuální kalkulace. Za tímto účelem prosím kontaktujte naše obchodní oddělení. Za atypické provedení neúčtujeme žádné extra příplatky!

Možné další příslušenství: jiná střešní krytina, kotvení k betonu nebo základy pomocí vrutů, bezbarvá impregnace, nátěry lazurovacím lakem, okap a svody, boční přístřešek, okno a okenice, regál atd.

Ilustrační fotografie

Zahradní domek na nářadí Ueli 350×350 cm. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×300 cm. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm. Zahradní domek na nářadí Ueli 350×350 cm. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm s přístřeškem. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm s přístřeškem. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm s dvoukřídlými dveřmi. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm s dvoukřídlými dveřmi. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm s dvoukřídlými dveřmi a přístřeškem. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm s dvoukřídlými dveřmi a přístřeškem. Zahradní domek na nářadí Ueli 450×350 cm s dvoukřídlými dveřmi a přístřeškem.

Kompletní informace o jednotlivých typech

Po kliknutí na obrázek nebo rozměr konkrétního typu se Vám v dokumentu PDF zobrazí detailní informace.Doplňky a služby

Montáž a doprava

Doprava a montáž po celé ČR!

Nezáleží na tom, kde bydlíte, nebo kam chcete výrobek dopravit. Výrobky dopravujeme a montujeme po celé ČR za stejnou cenu! Chcete ušetřit? Odeberte výrobek v našem výrobním závodě – naložíme Vám ho zcela zdarma.

Ceny montáží a dopravy

Ceny montáží a dopravy najdete v našem ceníku zahradních dřevostaveb.


Lazurovací barvy a nátěrové práce

Každý výrobek se dodává v neošetřeném (přírodním) stavu. Pouze základový rám je opatřen zeleným impregnačním nátěrem. Z tohoto důvodu je po skončení montáže nutné výrobek neprodleně opatřit nátěrem a to min. 2× lazurovacím lakem na dřevo (nejlépe Sokrates Lazurit Forte) z vnější strany. Tato lazura již v sobě obsahuje impregnaci. Pokud pro nátěr zvolíte jiný lazurovací lak, který impregnaci neobsahuje, můžete si bezbarvou impregnaci objednat u nás. Tu provádíme máčením. V dalších letech je třeba provádět další nátěry, dle klimatických podmínek a opotřebení prvního nátěru.

Pokud chcete mít provedeny nátěry a impregnaci opravdu kvalitně, nabízíme jejich aplikaci u nás na dílně. Jelikož natíráme výrobky v rozloženém stavu, dostane se potřebný nátěr i do těch částí, kam již po sestavení výrobku nemáte přístup. U chatek se jedná zejména o perka palubek (stěnovnic). Stěny chatky časem sesychají a pak je vidět perko palubky. Pokud je toto perko natřeno, tak výsledný dojem nepůsobí rušivě. U pergol a garážových stání se jedná zejména o čepy, dlaby a příčné řezy. U chatek nabízíme také vnitřní nátěry, jejich funkce je zejména estetická, ale též praktická (omývání stěn).

Tyto práce si můžete objednat spolu s výrobkem. Výrobek se natře přímo ve výrobě.

Lazurovací barvy Sokrates Forte

Lazurovací barva Sokrates Forte – gabon
gabon
Lazurovací barva Sokrates Forte – jedlová zeleň
jedlová zeleň
Lazurovací barva Sokrates Forte – kaštan
kaštan
Lazurovací barva Sokrates Forte – ořech
ořech
Lazurovací barva Sokrates Forte – tmavý ořech
tmavý ořech
Lazurovací barva Sokrates Forte – pinie
pinie
Lazurovací barva Sokrates Forte – tykev
tykev
Lazurovací barva Sokrates Forte – višeň
višeň

Oplechování střechy + okapy a svody

Oplechování střech a osazení okapů a svodů lze objednat ke každému výrobku. Velmi dobře chrání dřevostavbu – oplechování lemů střechy zabraňuje jejímu stárnutí; okapy a svody zabraňují samovolnému stékání vody a tím nedochází k ostřiku dešťové vody na chatu. Materiálem je pozinkovaný plech, popř. lze použít titanzinek nebo měď. Cena zahrnuje komplet oplechování krajů a lemů střechy, osazení 2 ks okapů (u pultových střech 1 ks) a 2 ks svodů (u pultových střech 1 ks) vč. veškerého potřebného materiálu (háky, kotlíky, objímky, kolena, výpusti, atd.).

Okap a svod
Okap a svod
Oplechování štítu
Oplechování štítu
Oplechování pultové střechy
Oplechování pultové střechy

Základy pod domek pomocí vrutů Krinner

Zemní vruty Krinner lze objednat pouze společně s jejich montáží. Součástí dodávky jsou jak samotné zemní vruty vč. jejich příslušenství, tak i naimpregnovaný zesílený rám z hranolů 10×10 cm, kotevní trámové botky a montáž vrutů. Je třeba počítat s tím, že vstup do domku bude min. cca 10 cm vysoko nad terénem.

Úspěšná montáž vrutů může proběhnout pouze tehdy, pokud je podloží dobře prostupné, a to min. do hloubky 60 cm (používáme vruty o délce 65 cm). Musí se jednat o rostlý terén, podloží musí být stabilní (pozor na písky). Terén musí být rovný, max. přípustné převýšení je 1 cm na 1 m (dá se však přiobjednat délkové nastavení vrutů). Tuto skutečnost se zavazuje zákazník ověřit a to například tak, že v místech uvažovaného základu provede zkušební vrty vrtákem o délce min. 60 cm anebo zatluče do země patřičně dlouhou železnou tyč, kterou ověří prostupnost terénu. Pokud si zákazník není jist skladbou terénu, je vhodné, aby oslovil geologa s žádostí o konzultaci nebo se obrátil na české zastoupení vrutů Krinner, společnost KRINNER CZ s.r.o. Naše firma vruty pouze montuje a není schopna kvalifikovaně posoudit vhodnost terénu pro montáž vrutů, resp. navrhnout potřebnou délku vrutu a typ vrutu pro dané podloží.

Za zlomek času potřebný pro vykopání a vybetonování základů, založíme dřevostavbu na zemních vrutech Krinner. Základy je možné okamžitě zatížit, odpadá technologická přestávka při betonáži. Žádné kopání, betonování a odvoz vykopané hlíny. Vruty jsou testovány na tlakovou, tahovou i boční zátěž.

vrut Krinner
Vruty Krinner – vrut Krinner
vnitřní víčko
Vruty Krinner – vnitřní víčko
trámová botka vnitřní a vnější
Vruty Krinner – trámová botka vnitřní a vnější

Výhody vrutů Krinner

  • Rychlá montáž vrutů, bez výkopů a betonování.
  • Odpadá likvidace vykopané zeminy.
  • Možnost jejich pozdějšího odstranění či přemístění na jiné místo.
  • Nižší cena oproti betonové desce anebo betonovým pilířům.
  • Podlaha domku je takto ve vzduchu, což umožňuje proudění vzduchu pod chatkou. Tím nemůže domek vlhnout od spodu a to značně prodlužuje jeho životnost.

Nevýhody vrutů Krinner

  • Lze je použít pouze tam, kde je zemina dobře propustná min. do hloubky 60 cm. Musí se jednat o rostlý terén, podloží musí být stabilní. Ze strany zákazníka je nezbytný průzkum terénu – jeho prostupu.
  • Podlaha domku bude začínat cca v 10 cm výšce nad terénem. Z toho vyplývá zhoršená manipulace při uskladnění např. sekačky anebo stavebního kolečka.
Vruty Krinner
Vruty Krinner
Vruty Krinner
Vruty Krinner
Vruty Krinner
Vruty Krinner

Výkresová dokumentace a 3D vizualizace

Půdorys Vizualizace

Pro naše zákazníky nabízíme zhotovení výkresů, 3D vizualizace a projektů stavební části (samotné dřevostavby) pro stavební povolení.

Ceny se stanovují dohodou dle časové náročnosti.

Kontakt: Jiří Novotný +420 603 804 264, info@deltasvratka.cz.