založeno 1991
  • Doprava po celé ČR
  • Možnost atypických realizací

Garáže a garážová stání

Garáže nabízíme o síle stěny 28 mm, na přání lze použít sílu stěny 33 mm. Vždy se jedná o srubovou konstrukci pomocí křížového spoje. Jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, střešní záklop je ze smrkových palubek. Jako střešní krytinu doporučujeme použít asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Součástí každé garáže jsou palubková vrata a dvě výklopná okna. Lze k nim přiobjednat boční přístřešek a přístavek, okna a okenice, jinou střešní krytinu, okapy, impregnaci a nátěry lazurou. Garáže lze vyrobit na objednání i v jiných než námi nabízených rozměrech.

K výrobě garážových stání používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem rodinných domů. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol a garážových stání dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu. Garážová stání vyrábíme se sedlovou a pultovou střechou a v základním provedení jsou zastřešené palubkovým záklopem. Jako střešní krytinu doporučujeme použít asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku, popřípadě polykabonátové desky. Lze k nim též přiobjednat zástěny, okapy, impregnaci a nátěry lazurou. Není problém vyrobit i jiné rozměry. Dopravu zajišťujeme po celé ČR.

Atypická provedení — dřevostavby na zakázku

Pokud Vám nevyhovuje naše základní nabídka garážových stání (je běžné u 80 % našich zakázek), nabízíme Vám vyrobení zahradní dřevostavby přesně dle Vašich představ bez příplatku! Ať už se to týká např.:

  • Napojení stání k domu.
  • Tvaru a rozměru garážového stání.
  • Konstrukce střechy a střešní krytiny.
  • Využití zahradní garážového stání (stání včetně prostoru pro nářadí atd.)

Jak probíhá spolupráce se zákazníkem?

  • Vy nám sdělíte Váš požadavek. Většinou formou jednoduchého nákresu Vámi požadované stavby a stručného popisu situace.
  • Zákaník je kontaktován naším zaměstnancem a je mu zhotovena předběžná cenová kalkulace.
  • Po upřesnění detailů a odsouhlasení zákazníkem je mu vyhotovena konečná cenová nabídka včetn2 jednoduchého výkresu výrobku.

Před zhotovením konečné nabídky je možno si u složitějších staveb sjednat schůzku na místě s naším technikem, aby celou stavbu zaměřil a případně doporučil technické řešení.