založeno 1991
  • Doprava po celé ČR
  • Možnost atypických realizací

O firmě Delta Svratka, s.r.o.

Firma DELTA Svratka s.r.o. byla založena již 13. 6. 1991 a 1. srpna 1991 zapsána do obchodního rejstříku, tehdy ještě pod názvem SINDAT Pardubice s.r.o.

Předmětem podnikání firmy bylo zpočátku poradenství, konzultace a expertizy v oblastech řízení, podnikání a managementu. Dále potom finance, účetnictví, oceňování majetku, marketing, logistika, zpracování privatizačních projektů, problematika regionální politiky, auditing, projektová, inženýrská a investorská činnost.

Od roku 1994 se firma věnuje truhlářství, které je jediným předmětem podnikání v současné době. V roce 2002 (22. 3. 2002) firma změnila jméno na DELTA Svratka s.r.o. a v roce 2004 změnila majitele a jediným vlastníkem se stal Ing. Jiří Novotný. Toto uspořádání platí dodnes. V současné době se firma věnuje výrobě dřevěných chatek, domků a rekreačních chat, pergol a altánů.

Společnost DELTA Svratka s.r.o. patří k největším tuzemským výrobcům zahradních domků a rekreačních chat v ČR. Šíře nabízeného sortimentu, doplňků a služeb je největší v ČR. Své výrobky dodává a montuje po celé ČR, spolupracuje s mnoha prodejci.

Celkový pohled na areál a administrativní budovu — léto a zima

Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o.

Výrobní hala

Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o.

Skladové haly a kotelna se sušárnou

Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o. Delta Svratka, s.r.o.