založeno 1991
  • Doprava po celé ČR
  • Možnost atypických realizací

Zahradní domky a zahradní chatky

Zahradní domky a chatky nabízíme o síle stěny 28 mm nebo o síle 33 mm. Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje (srubovou konstrukci). Jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno.

Stěnová palubka tloušťky 28 mm má jednoduchou pero/drážku, stěnová palubka tloušťky 33 mm má pero/drážku dvojitou. Rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem.

Střecha je tvořena smrkovým palubkovým záklopem. Jako základní střešní krytinu můžete zvolit nenasákovou lepenku V13. Vyhoví však pouze jako provizorní krytina, protože nedostatečně odolává povětrnostním vlivům. Doporučujeme Vám objednat si asfaltovou šindel nebo asfaltovou lepenku. Součástí každého domku a chatky jsou buď palubkové nebo kazetové dveře, které mohou být plné nebo prosklené a otvírací – vyklápěcí okno. Dveře i okna jsou dodávány včetně kování, dveře mají vložkový zámek.

K sestavení stěn domku není zapotřebí žádný spojovací materiál, jednotlivé stěnové palubky do sebe zapadají. Stěny domku jsou samonosné, nepoužívají se již žádné výztuhy. Střecha a podlaha se přibíjí hřebíky, které jsou součástí dodávky. Zahradní domky a chatky lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech.

Síla stěny 28 mm

Po kliknutí na obrázek nebo název se Vám zobrazí detailní informace.


Síla stěny 33 mm

Po kliknutí na obrázek nebo název se Vám zobrazí detailní informace.