založeno 1991
  • Doprava po celé ČR
  • Možnost atypických realizací

Nářaďové domky

Typy nářaďových domků podle konstrukce:

Srubové domky jsou velmi pěkným a hodnotným doplňkem zahrad. Síla stěny domku je 28 mm, na přání lze použít i sílu 33 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Stěnová palubka má jednoduchou pero/drážku, rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. U těchto domků je střecha sedlová nebo pultová. U srubových domků se dají vyrobit i jiné rozměry podle přání zákazníka.

Palubkové domky jsou nejlevnější domky z naší nabídky. Stěny domku jsou tvořeny palubkami o síle 15 mm (nebo 16 mm), které se zasouvají do drážek vytvořených v rohových hranolcích. Montáž je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Tento typ domků je vkusným řešením pro ty zákazníky, kteří ocení nízkou pořizovací cenu a přitom nechtějí si hyzdit zahrádky nehezkými a nekvalitními plastovými či plechovými domky. Tento typ domků je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série.

Panelové domky jsou především určeny pro ty zákazníky, kteří požadují domek za nízkou cenu a ocení jejich jednoduchou montáž. Jsou dodávány v předmontovaném stavu, v panelech, které stačí k sobě sešroubovat dodaným spojovacím materiálem. Panely domku jsou tvořeny rámem pobitým palubkami o síle 15 mm (nebo 16 mm). Tento typ domků je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série.

Srubová konstrukce

Po kliknutí na obrázek nebo název se Vám zobrazí detailní informace.


Palubková konstrukce

Po kliknutí na obrázek nebo název se Vám zobrazí detailní informace.


Jarní akce! Slevy až 30 % na vybrané výrobky.