založeno 1991
  • Doprava po celé ČR
  • Možnost atypických realizací

Nářaďové domky

Typy nářaďových domků podle konstrukce:

Srubové domky jsou velmi pěkným a hodnotným doplňkem zahrad. Síla stěny domku je 28 mm, na přání lze použít i sílu 33 mm. Jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Stěnová palubka má jednoduchou pero/drážku, rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. U těchto domků je střecha sedlová nebo pultová. U srubových domků se dají vyrobit i jiné rozměry podle přání zákazníka.

Palubkové domky jsou nejlevnější domky z naší nabídky. Stěny domku jsou tvořeny palubkami o síle 15 mm (nebo 16 mm), které se zasouvají do drážek vytvořených v rohových hranolcích. Montáž je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Tento typ domků je vkusným řešením pro ty zákazníky, kteří ocení nízkou pořizovací cenu a přitom nechtějí si hyzdit zahrádky nehezkými a nekvalitními plastovými či plechovými domky. Tento typ domků je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série.

Panelové domky jsou především určeny pro ty zákazníky, kteří požadují domek za nízkou cenu a ocení jejich jednoduchou montáž. Jsou dodávány v předmontovaném stavu, v panelech, které stačí k sobě sešroubovat dodaným spojovacím materiálem. Panely domku jsou tvořeny rámem pobitým palubkami o síle 15 mm (nebo 16 mm). Tento typ domků je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série.

Srubová konstrukce

Po kliknutí na obrázek nebo název se Vám zobrazí detailní informace.


Palubková konstrukce

Po kliknutí na obrázek nebo název se Vám zobrazí detailní informace.