založeno 1991
  • Doprava po celé ČR
  • Možnost atypických realizací

Zahradní altány a pergoly

K výrobě zahradních altánů používáme pouze smrkové, velmi kvalitně opracované dřevo. Altány Pavilon jsou tvořeny třemi stojkami v každém rohu, tudíž jsou velmi stabilní a není bezpodmínečně nutné je kotvit k zemi. Jsou velmi vkusným doplňkem zahrady.

K výrobě zahradních pergol používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

V našem ceníku najdete několik základních sestav zahradních pergol, které jsou navrženy tak, aby pokryly široké spektrum Vašich požadavků. Pokud však máte jinou představu o provedení pergoly, není problém vyrobit pergolu dle Vašich požadavků.

  • Zahradní pergoly Standard a Standard ke zdi – V základním provedení je rovná, bez sklonu. Za provedení šikmé varianty se nic nepřiplácí. Je samostatně stojící, v případě zájmu o větší rozměry je třeba zvolit pergolu Klasik nebo Grand, protože mají ve standardu rozpěry, které zajišťují potřebnou tuhost konstrukce.
  • Zahradní pergoly Klasik a Grand – V základním provedení je rovná, bez sklonu. Za provedení šikmé varianty se nic nepřiplácí. Je samostatně stojící, lze vyrobit i větší rozměry, jelikož má již ve standardu rozpěry, které zajišťují potřebnou tuhost konstrukce. V provedení s nulovým sklonem nejsou rozpěry potřeba.
  • Zahradní pergola Mare – Moderní zahradní pergola s kvalitním designem vyznávající současný střídmý trend. Nabízí se buď jen jako samotná konstrukce nebo ve verzi s baldachýnem. Konstrukce pergoly je tvořena masivními stojkami 140×140 mm. Ty jsou spojeny s tuhými kleštinami o profilu 60×160 mm. Veškerý materiál je z lepených hranolů KVH NSi. Více o hranolech KVH
  • Zahradní pergoly ostatní – V základním provedení jsou rovné, bez sklonu. Jsou samostatně stojící, lze vyrobit i jiné rozměry.

Atypická provedení — pergoly na zakázku

Pokud Vám nevyhovuje naše základní nabídka zahradních pergol a garážových stání (je běžné u 80 % našich zakázek), nabízíme Vám vyrobení zahradní dřevostavby přesně dle Vašich představ bez příplatku! Ať už se to týká např.:

  • Napojení pergoly k domu.
  • Tvaru a rozměru zahradní pergoly.
  • Konstrukce střechy a střešní krytiny.
  • Využití zahradní pergoly (dřevník atd.)
Letní akce! Slevy až 20 % na zahradní domky.